• PL
 • EN
 • O inwestycji

  Komfortowe apartamenty dostępne w ramach naszej oferty posiadają powierzchnię od 78 do 124m2, dzięki czemu stanowić mogą doskonałą formę pośrednią pomiędzy zakupem przestronnego mieszkania, a domem szeregowym lub bliźniaczym.

  Cechami wyróżniającymi Osiedle Tarasy Krzekowo na tle innych inwestycji budowlanych są przede wszystkim tarasy widokowe, zlokalizowane na dachach wszystkich apartamentów 2  oraz własna przestrzeń ogrodowa, dostępna dla wszystkich wariantów mieszkań. Położenie apartamentów wewnątrz Osiedla zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachowywać sferę prywatności dla każdego z mieszkańców. Doskonała lokalizacja inwestycji pozwoli Państwu na szybkie dotarcie do centrum miasta w przeciągu kilku minut.

  40

  budynków
  w zabudowie
  bliźniaczej

  80

  nowocześnie
  zaprojektowanych
  mieszkań

  7

  minut
  od centrum
  miasta

  Innowacyjny i minimalistyczny design Osiedla Tarasy Krzekowo nadają inwestycji unikatowego charakteru na skalę regionu

  Nasza oferta zawiera aż 6 typów budynków o zróżnicowanym układzie powierzchni oraz łączeniu apartamentów wewnątrz tych układów.  Realizacja całej inwestycji podzielona została na 3 etapy, w ramach których powstanie łącznie 80 komfortowych mieszkań. Rozpoczęcie budowy Osiedla jest zaplanowane na I kwartał 2019, a oddanie do użytku pierwszego etapu zlokalizowanego w centrum Osiedla przewidywane jest na przełomie II i III kwartału 2020 r. i zakłada budowę 8 budynków, w skład których wejdą aż 32 apartamenty o łącznej powierzchni użytkowej 2536m2.

  W etapie II oraz III powstanie odpowiednio 36 oraz 12 apartamentów, a łączna powierzchnia użytkowa, która zostanie przekazana do sprzedaży w ramach inwestycji to blisko 6.700m2. Tarasy Krzekowo powstają na działce inwestycyjnej o powierzchni 22.000m2, dzięki czemu każdy z apartamentów posiadać będzie przestrzenna przestrzeń ogrodową.

   

  Wspólna przestrzeń mieszkaniowa to niezwykle istotny element spajający oraz umacniający więzi pomiędzy mieszkańcami osiedla, dlatego w projekcie architektonicznym przewidziane zostało również miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli się spotkać i nawiązać bliższe relacje. Miejsce to znajduje się w samym sercu Osiedla, a jego elementem charakterystycznym jest przepiękna zieleń.

  Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców Osiedla, teren inwestycji jest ogrodzony oraz zamknięty, a wjazd możliwy jest wyłącznie poprzez sterowaną elektrycznie bramę. Ułożenie mieszkań pozwala dodatkowo zachować każdemu mieszkańcowi sferę prywatności i pełen komfort. Mając na uwadze zapewnienie bezpiecznych miejsc postojowych dla pojazdów, każdy z apartamentów może posiadać własną wiatę postojową lub murowany garaż.

  Nowoczesny i ergonomiczny design

  Typy budynków i metraż

  Typ 1A

  Typ domu 1A

  Wariant 1A to kompozycja w skład której wchodzą 4 mieszkania, przy czym apartamenty bliźniacze o tej samej powierzchni ułożone są po przekątnej. Mniejsze z apartamentów mają powierzchnię około 66m2, natomiast pozostałe dysponują powierzchnią użytkową do 88,8m2. Apartamenty o większej powierzchni wyposażone są dodatkowo w komfortowe poddasze z antresolą.

  Zestawienie mieszkań

  Przykładowa karta 78m2
  Przykładowa karta 91.4m2
  Przykładowe karty mieszkań dla tego typu budynku dostępne będą w kolejnych etapach inwestycji.
  Sprawdź ofertę

  Nowocześnie zaprojektowane wnętrza
  z myślą o komfortowym życiu dla całej rodziny

  Nowoczesność i minimalizm to dwie najważniejsze cechy przyświecające nam przy projektowaniu Osiedla Tarasy Krzekowo. W podobnym układzie zachowany został także design wnętrz, łączący w sobie nowoczesny, wysublimowany styl ze skandynawskim minimalizmem w wersji DELUXE.

  Świetnie zagospodarowana przestrzeń pomieszczeń

   

  Wyjątkowy design
  i wzornictwo

  Stylowe wzornictwo oraz minimalizm wnętrz, w połączeniu z dwoma poziomami apartamentów, nadają im unikatowego charakteru.

   

  1 / 4

  Lokalizacja, która zapewni wytchnienie, zachowując jednocześnie bliskość miasta

  Osiedle położone jest na Krzekowie przy ulicy Anny Marii – w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina, która stanowi doskonały balans pomiędzy przedmieściem, a tętniącym życiem miastem

  Zakup nieruchomości na Osiedlu to doskonały kompromis dla osób aktywnie zaangażowanych w pracę w mieście, których życie zawodowe wiąże się z codziennymi dojazdami.

  To także świetne rozwiązanie dla rodzin i ich dzieci, gdzie każda minuta poświęcona na dojazd do centrum staje się ważna.

   

  Mapa

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży

  Delux Investment sp. z o.o. sp. kom.
  Al. Wojska Polskiego 154


  osiedle@tarasy-krzekowo.pl
  tel. +48 722 162 162

  Napisz do nas