• PL
 • EN
 • Aktualności

  Aktualności

  Mieszkania z ogródkiem Szczecin Tarasy Krzekowo
  Stan prac budowlanych MARZEC 2020

  Prace budowlane postępują zgodnie z harmonogramem. Na zdjęciach widać kolejne fundamenty, co oznacza, że został rozpoczęty drugi etap budowy.

  Budowa apartamentów Szczecin, Krzekowo, Bezrzecze, Pogodno 09
  Stan prac budowlanych LISTOPAD 2019

  Prace w listopadzie skupiały się w głównej mierze wokół robót murarskich, tj. przy wznoszeniu ścian konstrukcyjnych pięter oraz antresoli i robotach żelbetowych przy stropach kondygnacji nad parterami oraz piętrami.

  Nowe mieszkania - osiedle Krzekowo, Bezrzecze, Pogodno 07
  Stan prac budowlanych WRZESIEŃ 2019

  Tak zmienia się Szczecin, a dokładniej dzielnica Krzekowo-Bezrzecze, która od wschodu graniczy z osiedlami Zawadzkiego-Klonowica i Pogodno, od południa na wąskim odcinku graniczy z osiedlem Gumieńce.

  Podpisanie umowy z architektem

  Spółka Delux Investment podpisała umowę z architektem, którego zadaniem będzie zaprojektowanie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego w skład którego wejdzie 20 budynków oraz 80 apartamentów.

  Sesja zdjęciowa z dronem

  Na zlecenie firmy Delux Investment wykonana została profesjonalna sesja zdjęciowa działki, na której powstanie inwestycja. Zdjęcia oraz film z drona znajdziecie Państwo wewnątrz artykułu. 

  Uruchomienie strony internetowej

  Przedstawiamy oficjalną stronę internetową inwestycji Tarasy Krzekowo, na której znaleźć można wszelkie niezbędne informacje na temat zakupu mieszkań na osiedlu.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży

  Delux Investment sp. z o.o. sp. kom.
  Al. Wojska Polskiego 154


  osiedle@tarasy-krzekowo.pl
  tel. +48 722 162 162

  Napisz do nas