• PL
 • EN
 • Deweloper

  Deweloper DELUX INVESTMENT sp. z o.o. sp. kom. realizuje nowoczesne inwestycje mieszkaniowe na terenie Szczecina oraz okolic

  Firma deweloperska Delux Investment powstała z chęci tworzenia inwestycji doskonałych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do takich projektów z pewnością zaliczyć można także Osiedle Tarasy Krzekowo, które zachwyca i inspiruje innowacyjnym designem.

  Nasz zespół tworzą najwyższej klasy specjaliści, dla których realizacja nowych przedsięwzięć inwestycyjnych to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja. Dzięki takiemu połączeniu, w swoich działaniach jesteśmy w stanie zbliżyć się do ideału. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkich zgranemu zespołowi, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a największą nagrodę stanowi pełne zadowolenie Klienta.

  Tarasy Krzekowo to projekt budowlany zakładający budowę aż 80 mieszkań, który przebiegać będzie w 3 etapach. To duże wyzwanie, dlatego do realizacji tego przedsięwzięcia zaprosiliśmy do współpracy najlepszych fachowców.

  Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści i przedstawiciele branż architektonicznej, budowlanej oraz inżynieryjnej

  Położenie inwestycji

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży

  Delux Investment sp. z o.o. sp. kom.
  Al. Wojska Polskiego 154


  osiedle@tarasy-krzekowo.pl
  tel. +48 722 162 162

  Napisz do nas